حواشی خبری جلسه سران کشورهای جنبش عدم تعهد

43 شبکه تلویزیونی خارجی از جمله شبکه های الجزیره , سی ان ان , بی بی سی عربی و العربیه سخنان رهبر معظم انقلاب را به صورت زنده پوشش دادند .

تیتر اکثر رسانه های خارجی : رهبر ایران در حضور بان کی مون با انتقاد شدید از شورای امنیت , ساختار سازمان ملل را به چالش کشید .

روزنامه صهیونیستی " بدیعوت آحارانوت" : رهبر عالی ایران در افتتاحیه در جنبش غیر متعهدها در افتتاحیه جنبش غیر متعهد ها در "یک سخنرانی آتشین" علیه غرب گفت : زمان برای ایجاد نظم نوین جهانی مهیا است .پایگاه "اسلام الیوم" : رهبر عالی ایران در سخنان خود , کشورهای جهان را به مقابله و رویارویی با آمریکا فراخواند .

خبر گزاری فرانسه : رهبر عالی ایران در حضور بان کی مون نوع ساختار سازمان ملل را دیکتاتوری خواند .

خبرگزاری رویترز : رهبر عالی ایران در سخنرانی خود در اجلاس عدم تعهد اعلام کرد : ایران از حقوق خود برای دستیابی به انرژی هسته اس دست نخواهد کشید . آمریکا از سازمان ملل برای تحمیل قلدری به کشورهای جهان سو استفاده می کند .

اجلاس تهران خشم نتانیاهو را بر انگیخت , بیانیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی :
حضور سران 120 کشور نشان میدهد این کشورها حامی مواضع ایرانند , در قلب جامعه جهانی بسیاری هستند که هیچ چیزی نیاموخته اند و این مایه شرم بشزیت است .

روزنامه صهیونیستی " بدیعوت آحارانوت" : رهبر عای ایران در حضور بان کی مون , اسرائیلی ها را "گرگهای تشنه به خون " که در چند دهه اخیر جنگ ها , ترورها و نسل کشی های متعددی انجام داده اند , توصیف کرد

 

/ 0 نظر / 16 بازدید